(Foto's: Politie).

Enorme hoeveelheid gestolen gereedschap opgespoord

De Politie Den Haag heeft in Loosduinen twee mannen op heterdaad betrapt bij een auto-inbraak en in het daarop volgende onderzoek een enorme hoeveelheid gestolen gereedschap teruggevonden.

De Politie Leiden Zuid meldt dat ook in Leiden Zuid-West  de afgelopen tijd meerdere mensen slachtoffer zijn geworden van diefstal uit hun auto of bedrijfswagen en heeft een aantal foto’s van de in beslag genomen goederen op Facebook gezet.

“Mocht u slachtoffer zijn geworden en denkt u gereedschap te herkennen of wilt u informeren of uw gestolen gereedschap tussen de aangetroffen goederen zit, neem dan contact op met de collega’s van Politie Loosduinen via vvc.loosduinen@politie.nl. Vermeld in uw e-mail het registratienummer van de aangifte.”

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

112 Sleutelstad Leiden

Laatste Nieuws

Tweede explosie 5 Meilaan: politie onderzoekt mogelijke link

4 november 2026

Optuigers gezocht voor actie 'Kerstboom zoekt thuis'

4 november 2026

Raad stemt in met seniorenwoningen KPN-locatie, buurt dreigt met stappen

4 november 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×