Tuinarchitect Piet Oudolf samen met wethouder Paul Laudy (Foto: Gemeente Leiden).

Cultuurplein Lammermarkt bijna klaar

Afgelopen week zijn de werkzaamheden rond de Lammermarkt een nieuwe fase ingegaan. Rondom Molen de Valk werd er gezorgd voor de nodige beplanting. Zo is het evenementenplein in de toekomst voorzien van een groene uitstraling.

De internationaal bekende Nederlandse tuinarchitect Piet Oudolf is de ontwerper van dit gedeelte op het toekomstige Cultuurplein. Hij kwam afgelopen week persoonlijk langs om te kijken naar zijn ontwerp. Uiteraard hielp hij samen met wethouder Paul Laudy een handje.

Op het Cultuurplein Lammermarkt zullen regelmatig evenementen worden georganiseerd op het gebied van toneel, dans, muziek, film en andere vormen van entertainment. Vanaf deze maand zal het deze functie gaan vervullen.

 

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Cultuur Leiden

Laatste Nieuws

Leidse boomambassadeur houdt pleidooi voor Utrechtse 'Boom van het Jaar'

6 oktober 2026

Iefke van Belkum nieuwe topsportcoördinator Leiden

6 oktober 2026

Sustainable Fashion Week: Leiden zet zich in voor duurzame kleding

6 oktober 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×