Het leggen van de 'eerste steen' vormde zaterdagochtend een feestelijk moment voor Brasserie Park dat aan heet uitbreiden is. (Foto: PR).

Eerste steen uitbreiding Brasserie Park gelegd

Beau Meijer, oudste zoon van eigenaar Bob Meijer, legde zaterdag de eerste steen van de splinternieuwe uitbouw bij Brasserie Park in Leiderdorp. De afgelopen maanden is er druk geklust aan de Van Diepeningenlaan. De brasserie krijgt er de nodige vierkante meters bij, compleet in de stijl van de oude boerderij.

Langzaam maar zeker krijgt de uitbouw vorm. Met het leggen van de eerste steen is er een nieuw mijlpaal bereikt. Nog enkele maanden en dan gaat het nieuwe gedeelte open voor publiek.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Economie Leiderdorp

Laatste Nieuws

Gösta 'de soundtrack van Leiden' van den Burg ontvangt Gouden Speld van Verdienste

17 oktober 2026

Vlietweg weer open na verwoestende brand in silo en loods

17 oktober 2026

Cultuur071 - Aanbevolen met theatertips van de Stadsgehoorzaal, Leidse Schouwburg en Theater Ins Blau

17 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×