(Foto: Reanne van Kleef).

Stadslab Leiden wil strand op Lammermarkt

Volgend jaar bestaat Stadslab Leiden alweer tien jaar, maar de meer dan duizend stadslaboranten zijn nog lang niet klaar met de stad. De komende tijd wordt er nagedacht over de realisatie van een stadsstrand zoals dat enkele jaren geleden ook zeer succesvol tegenover station Leiden Centraal lag in de culturele pop-up hotspot ‘De Buurt’.

Stadslab vindt Cultuurplein Lammermarkt de ideale plek voor zo’n strand: “Een mooi ruim plein op een goed bereikbare en herkenbare locatie.” Omdat de Lammermarkt niet altijd beschikbaar en een strand bovendien het beste tot zijn recht komt bij mooi weer, wordt gedacht aan de periode tussen Koningsdag en Leidens Ontzet.

Stadsstrand Lammermarkt moet een plek worden met een zeer ontspannen strand- en festivaluitstraling. Drankjes, hapjes, muziek, cultuur en het ultieme strandgevoel. Benodigde ingrediënten daarvoor zijn in elk geval een ruime opzet voor een cultuurpodium, wisselende restaurantjes/foodtrucks, barretjes met verschillende dranken, hangplekken, staplekken en kleine winkeltjes.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Cultuur Leiden Maatschappij

Laatste Nieuws

Woning Maasstraat door burgemeester gesloten

18 oktober 2026

PRO Leiden viert fusie

18 oktober 2026

Wetenschapper Michiel van Elk onderzoekt effecten psychedelica

18 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×