Op de foto een bakje aardbeien die de vrouw de agenten aanbood. Volgens de man had zijn vrouw ze gisteren nog gegeten. (Foto: Politie).

Politie haalt demente vrouw van straat

De politie heeft in Leiderdorp een dementerende vrouw van straat gehaald. De vrouw was in de war en lag vannacht in haar pyjama op straat.

Toen agenten haar woning hadden gevonden, werd ze weer naar huis gebracht. Daar bleek haar 92-jarige man haar te verzorgen. Het stel wilde zo lang mogelijk samen blijven wonen, omdat ze niet samen in een verzorgingshuis terecht konden en dan dus gescheiden zouden worden.

De vrouw is door de ambulance nagekeken en de woning is gecontroleerd door de brandweer. Er is een zorgmelding gedaan bij de gemeente, zodat het hoogbejaarde stel in de toekomst meer hulp krijgt.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

112 Sleutelstad Leiderdorp

Laatste Nieuws

Aanmeldproblemen voor gratis Duinrelldag

8 november 2026

Partij Sleutelstad kritisch op bezwaarmogelijkheden voor omwonenden

8 november 2026

ZZ Leiden slaat in laatste kwart toe tegen CityX Mons

8 november 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×