(Foto: Regio15).

Auto belandt op beruchte vangrail

Een personenauto is zondagavond op de vangrail beland langs de N446 ter hoogte van de Rijksweg A4 bij Hoogmade/Leiderdorp. Het is niet de eerste keer dat een voertuig op exact dezelfde plek op de vangrail terecht komt. In zowel 2019, 2020 als 2021 belandden meerdere voertuigen op de vangrail, ook belandde een voertuig een keer op zijn kop op het naastgelegen fietspad.

Omdat het voertuig er vrijwel ongeschonden vanaf kwam, is er een extra berger met een kraan ter plaatse gekomen om de auto van de vangrail af te takelen. Tijdens de berging werd de weg korte tijd in beide richtingen afgesloten voor het autoverkeer.

Het voertuig is uiteindelijk toch door het bergingsbedrijf meegenomen vanwege een lekke band. De bestuurster raakte niet gewond.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

112 Sleutelstad Leiderdorp

Laatste Nieuws

Dierenambulance vraagt fors hogere bijdrage aan gemeente

1 november 2026

Militairen bestormen voormalig LOI-pand tijdens oefening in Leiderdorp

1 november 2026

Nieuwe hoofdredactie 3voor12 Leiden legt focus op bredere regio

1 november 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×