Andy Egonu. (Foto: Dennis van de Sande).

DIOK neemt afscheid van hoofdcoach

Na vier jaar met veel succes het eerste team van de landskampioen te hebben geleid, is in goed overleg besloten dat de wegen van DIOK en hoofdcoach Andy Egonu met onmiddellijke ingang scheiden, zo laat de rugbyclub weten. Egonu leidde DIOK in 2019 naar het eerste landskampioen in 20 jaar en zorgde er ook voor dat DIOK de afgelopen twee jaar als competitieleider het seizoen afsloot.

Cees Ahsmann, voorzitter van DIOK voorziet dat het vertrek van Egonu voorlopig goed kan worden opgevuld met een tijdelijke oplossing: “Onze spelersgroep is stabiel en we beschikken over voldoende senioriteit en expertise binnen de groep op dit moment. Wel gaan we kijken hoe we de positie van hoofdcoach op permanente basis invulling kunnen geven. Ik ben Andy dankbaar voor de expertise en structuur die hij naar onze club heeft gebracht. Het landskampioenschap hebben we mede dankzij hem in de wacht kunnen slepen. Ik vertrouw erop dat we zijn positieve werk kunnen voortzetten en we wensen Andy veel succes met een volgende stap.”

Leiden Sport


Studio
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

×