(Foto's: Regio15).

Forse vertraging op A4 door gekantelde vrachtwagen

Een vrachtwagen met twee zeecontainers is maandagmiddag rond 12.30 uur gekanteld op de A4 tussen Leidschendam en Zoeterwoude-Dorp. Hierdoor zijn in de richting Amsterdam twee rijstroken afgesloten. Volgens Rijkswaterstaat moeten automobilisten rekening houden met vertragingen die tot ver na de avondspits rekening duren. De afhandeling duurt tot 23.00 uur.

Door het ongeval is de vrachtwagen flink beschadigd en lekt bovendien diesel. Het wegdek en ook de bodem moet hierdoor grondig gereinigd worden. Het voertuig wordt zo spoedig mogelijk overeind gezet om ergere schade aan het milieu te voorkomen.

Zodra de vrachtwagen en containers zijn geborgd, kan worden gestart met het herstellen van de vangrail. Over een lengte van ruim tachtig meter is de vangrail beschadigd. De chauffeur is met de schrik vrijgekomen.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

112 Sleutelstad Leiden

Laatste Nieuws

Vier bewoners op staat na brand in woning

12 oktober 2026

Raadhuis De Paauw in regenboogkleuren voor Coming Out Day

12 oktober 2026

PRO ruimt Bolderikkamp op tijdens wijkactie

12 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×