
In Hilversum zijn gisteren de Special Media Awards, voor mediamakers met een verstandelijke beperking, uitgereikt. In de categorie ‘serie’ was het Leidse Nieuw Licht genomineerd. Helaas ging de serie ‘Lijf en Liefde over de liefde, je lichaam en seks’ er met de Award vandoor. “Maar wij hebben ook gewonnen”, aldus Gideon Roggeveen regisseur van de serie. “Want de Special Media Awards kent geen verliezers.”
De uitreiking van de Special Media Awards in Beeld en Geluid op het mediapark in Hilversum werd groots aangepakt. De makers en hoofdrolspelers van Nieuw Licht werden net als alle andere genomineerden feestelijk ontvangen met een heuse parade over de rode loper waar reporter Co Hases de sterren van de avond interviewde. Volgens presentator Kevin van den Berg, die samen met Irene Moors het presentatie-duo vormde, was de spanning bij iedereen in de zaal om te snijden.
De serie Nieuw Licht is dit jaar op SleutelstadTV uitgezonden en terug te kijken op Youtube. Ook de uitzending van de Special Media Awards is terug te zien.
https://www.facebook.com/nieuwlichttv/posts/pfbid0u2CFHhAEkNxpoCmoryk3j6WtUbKSdLy8sgjEADZ6QN6sdJqCpwBZxyq9oW5Ew51ul
Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden
E-mail
redactie@sleutelstad.nl
Telefoon Redactie
071 - 5235907