(Foto: Sleutelstad).

Leidse minima krijgen waardebon van driehonderd euro voor nieuwe koelkast

Leidenaren met een minimum inkomen krijgen over een week of vier een brief van de gemeente Leiden met daarbij een voucher ter waarde van driehonderd euro. Het gaat om de mensen die eerder ook de energietoeslag kregen van eerst achthonderd euro en later nog eens vijfhonderd euro.

Met de waardebon kunnen ze naar een van de aangesloten winkels om een nieuwe energiezuinige koelkast te kopen. Daardoor besparen ze direct een flink bedrag per jaar aan kosten voor elektriciteit.

Wethouder Yvonne van Delft legt uit hoe de regeling voor de aanschaf van een energiezuinige koelkast werkt.

Na activatie kan de voucher bij een aangesloten Leidse winkel verzilverd worden, zo komt de subsidie indirect ook de Leidse ondernemer ten goede. De leverancier neemt bij levering van de energiezuinige koelkast de oude koelkast weer mee.

“Voor driehonderd euro kan je een energiezuinig tafelmodel koelkast kopen”, legt Van Delft uit. “En als je een grotere nodig hebt, krijg je dus driehonderd euro korting.” De regeling is alleen voor koelkasten, omdat die 24 uur per dag aan staan.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Leiden Maatschappij

Laatste Nieuws

Kijk terug: Herdenkingsdienst Pieterskerk

3 oktober 2026

Soroptimisten brengen jaarlijks eerbetoon aan Magdalena Moons

3 oktober 2026

Kijk terug: Grote Optocht 'Horen, Zien en Proeven'

3 oktober 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×