Feestelijke markt voor het goede doel bij Cash for Usher

Op zaterdag 3 juni was er bij Buurthuis O&O in Wassenaar een bijzondere markt. Om geld op te halen voor een medicijn tegen het Ushersyndroom werd Cash for Usher georganiseerd door de familie en vrienden van Cash, een jongetje dat Usher heeft.

Het Ushersyndroom is een zeldzame genetische ziekte waardoor kinderen met een slecht gehoor of zelfs doof geboren worden. Daarnaast ervaren zij problemen met zien. Op een bepaald moment worden mensen met Usher doof én blind. In Nederland leiden ongeveer duizend mensen aan de aandoening.

Op dit moment is er nog geen behandeling tegen het syndroom en toen Cash de diagnose kreeg, hebben zijn ouders gelijk actie ondernomen. Samen met vrienden en vrijwilligers hebben ze een goede doelenmarkt op poten gezet met een 12-urige dartmarathon, een rad van fortuin en talloze kraampjes met spullen van Wassenaarse ondernemers. Voor de kinderen waren een springkussen, livemuziek en eetkraampjes om er een groot feest van te maken, maar natuurlijk vooral om geld in te zamelen.

Bij het evenement kon de familie rekenen op steun uit verschillende hoeken. Er waren zo’n vijftig vrijwilligers aanwezig om ervoor te zorgen dat er zo veel mogelijk geld opgehaald kon worden voor de ontwikkeling van een medicijn tegen het Ushersyndroom.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Maatschappij Wassenaar

Laatste Nieuws

Kijk terug: Taptoe 2026

2 oktober 2026

Willem-Alexander in Leiden voor rapport koloniale verleden

2 oktober 2026

Pillenfabriek op grens met Leiden mag er komen

2 oktober 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×