(Foto's sloop: Chris de waard, impressies nieuwbouw: Rijnhart Wonen)

Planning nieuwbouw Pinsterbloem in Leiderdorp op schema

Woningbouwcorporatie Rijnhart Wonen heeft overeenstemming bereikt met bouwonderneming Stout. Dat bedrijf gaat drie nieuwe woongebouwen aan de Pinksterbloem in Leiderdorp realiseren. De bouw ervan start eind dit jaar. Voordat die echt begint, organiseren Rijnhart en de gemeente nog een informatiemarkt voor de buurt.

Tekst gaat verder onder de foto’s.

De nieuwbouw komt op de plek waar de afgelopen maanden drie verouderde portiekflats met 72 appartementen zijn gesloopt. Acht bestaande bomen zijn door Rijnhart Wonen elders in Leiderdorp herplant. Een ander deel van de bomen is inmiddels gekapt.

In de nieuw gebouwen komen 92 energiezuinige appartementen met parkeervoorzieningen. Eromheen veel groen. Het gaat daarbij volgens Rijnhart om groene oasen met bomen, planten en plekken om te zitten en te spelen. Ook komen er tussen de drie nieuwe gebouwen plekken om regenwater op te vangen, zoals wadi’s en een regentuin.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiderdorp Maatschappij Pinksterbloem

Laatste Nieuws

Universiteit Leiden achter brief van kennisinstellingen en studenten

14 oktober 2026

Dreigend drinkwatertekort roept vragen op over komst Eli Lilly

14 oktober 2026

DNA test: otterfamilie thuis in Meijendel en Berkheide

14 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×