(Foto: Politie Leiden).

Tweede verdachte aangehouden voor bedreiging en diefstal

In het onderzoek naar een diefstal uit een woning aan de Borneostraat is maandag een tweede verdachte aangehouden. Hij wordt ervan verdacht betrokken te zijn bij de diefstal die op 20 november plaatsvond en waarbij de bewoners bedreigd werden. De verdachte die op 21 november werd aangehouden, zit nog vast.

De politie kreeg maandagmiddag 20 november de melding dat er in een woning aan de Borneostraat een conflict had plaatsgevonden, waarbij de bewoners door twee mannen waren bedreigd en persoonlijke eigendommen waren weggenomen. De districtsrecherche Leiden-Bollenstreek startte direct een onderzoek.

Nadat op 21 november een 23-jarige Leidenaar zich bij de politie meldde en werd aangehouden, hield de recherche maandag 11 december een 17-jarige jongen uit Gouda aan in verband met de zaak. Hij is voor verhoor ingesloten.

De eerder aangehouden Leidse verdachte is inmiddels voorgeleid aan de raadkamer van de rechtbank die bepaalde dat hij in ieder geval negentig dagen vast blijft zitten.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
112 Sleutelstad Leiden

Laatste Nieuws

Maand van de Leidse film keert terug in De Stadskamer

5 oktober 2026

ZZ Leiden dames komt na late inhaalrace tekort tegen Orange Lions Academy

5 oktober 2026

Extra films toegevoegd aan programma Leiden International Film Festival

5 oktober 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×