Kaart van Zoeterwoude, circa 1592. (Beeld: Erfgoed Leiden)

Zoeterwoude bereidt zich voor op 750-jarig bestaan

In 1276 kreeg Dirk van Santhorst het Ambacht Soetrewold in leen van graaf Floris V. Het is de eerste officiële melding van Zoeterwoude als dorp. Dat 750-jarige jubileum wordt volgend jaar uitgebreid gevierd in de gemeente.

De festiviteiten van volgend jaar worden al flink voorbereid. “Er zijn inmiddels twee goedbezochte brainstormavonden geweest”, laat de gemeente weten. “En ook via de mail stromen de ideeën binnen.”

De gemeente is blij met zoveel enthousiasme over het bijzondere jubileum. “Dat belooft veel goed voor wat een feestelijk en gedenkwaardig jaar zal worden.”

Een speciale werkgroep van de gemeente gaat nu aan de slag met de ideeën en stelt een programma samen. Dat wordt dit najaar bekendgemaakt.

Maatschappij Zoeterwoude


Sleutelstad Media
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×