(Foto: Politie)

Vijf verdachten aangehouden voor diefstal met geweld

De politie heeft dinsdag en woensdag in totaal vijf jongemannen aangehouden voor betrokkenheid bij een diefstal met geweld. Die vond vorig jaar zomer plaats op woensdagavond 10 juli 2025 aan de Floralaan in Rijnsburg. Onder de aangehouden verdachten is ook een man uit Leiden.

Het slachtoffer werd aangesproken bij een tankstation aan de Floralaan in Rijnsburg. Hij werd in eerste instantie gevraagd een sigaret te geven. Vervolgens kwamen er meerdere verdachten bij en werd de groep steeds groter. De verdachten bedreigden het slachtoffer met een mes. Toen een getuige naar de jongens riep, renden ze er met de buit vandoor.

De politie deed uitgebreid onderzoek en kon dinsdag 21 april en woensdag 22 april vijf personen aanhouden voor de diefstal met geweld in Rijnsburg. Dit gaat om vijf mannen, waarvan drie uit Rijnsburg, één uit Voorhout en één uit Leiden. Drie van hen zijn minderjarig. Eén verdachte is inmiddels voorgeleid en zijn voorarrest is met 14 dagen verlengd.

Advertentie

112 Sleutelstad Leiden Regio


Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×