
Fusieorganisatie WYwonen fuseert definitief opnieuw. De organisatie die voortkomt uit MeerWonen en Habeko, gaat vanaf 1 november samen met Woondiensten Aarwoude en Woningstichting Nieuwkoop.
Dat hebben de organisaties bekend gemaakt. WYwonen beheert zo’n 5.600 woningen in Oegstgeest, Kaag en Braassem en Alphen aan den Rijn. Woondiensten Aarwoude beheert zo’n 2.000 woningen en Woningstichting Nieuwkoop ruim 1.200.
Ontwikkelingen
De organisaties hopen dat ze door een fusie sterker en financieel gezonder worden. Formeel is de fusie ingezet als reactie op ‘externe ontwikkelingen’. Wat die ontwikkelingen zijn wordt niet nader toegelicht.
De nieuwe organisatie komt op 12 november samen voor een oprichtingscongres in de H. Petruskerk in Roelofarendsveen. De naam van de organisatie wordt op 1 november bekend. Of dat voor huurders in Oegstgeest een organisatie met een nieuwe naam oplevert is niet bekend. WYwonen ontstond zelf pas een jaar geleden. Mogelijk nemen de twee andere organisaties die naam ook aan om de kosten van de vorige fusie niet teniet te doen.
Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden
E-mail
redactie@sleutelstad.nl
Telefoon Redactie
071 - 5235907