Aanleg Rijnlandroute officieel van start

De start van de aanleg van de RijnlandRoute is vanmorgen officieel begonnen met een bijeenkomst op het terrein van het voormalige café De Drie Wilgen langs de Rijksstraatweg A44 bij Wassenaar.

Na toespraken van minister Melanie Schultz van Infrastructuur en Milieu, Gedeputeerde Floor Vermeulen (Verkeer en Vervoer) van de provincie Zuid Holland en vertegenwoordigers van bouwcombinatie Comol5 werd met een gezamenlijke druk op de knop een groot bouwbord onthuld op de plek waar de komende jaren het knooppunt Ommedijk wordt aangelegd. dat is de aantakking van de N434, zoals de RijnlandRoute officieel heet,  op de A44.

Chris de Waard was vanmorgen aanwezig bij de starthandeling en sprak met omwonenden, bestuurders en met de aannemer.

De RijnlandRoute is een nieuwe weg van Katwijk, via de A44, naar de A4 bij Leiden. De weg loopt via een boortunnel onder Voorschoten door en moet in 2022 worden opgeleverd.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Economie Leiden Politiek Regio Voorschoten RijnlandRoute

Laatste Nieuws

Burgemeester Heijkoop over Leidens Ontzet, de nieuwe coalitie en de strengere aanpak van coffeeshops

6 oktober 2026

Davy van den Dop speelde het WK Rolstoelrugby: 'Dat hebben wij toch gewoon geflikt'

6 oktober 2026

Leiden vangt minderjarige statushouders op in hotel Nieuw Minerva

6 oktober 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×