(Foto's: European Care Residence De Statenhof).

Open dag bij nieuwbouw woonzorgcentrum De Statenhof

De nieuwbouw van woonzorgcentrum De Statenhof is bijna klaar. Daarom kunnen bezoekers volgende week een kijkje nemen tijdens de open dag die dan plaatsvindt. Tijdens de open dag krijgen bezoekers extra informatie over de woonmogelijkheden en over de hulp die geboden kan worden bij het nieuwe gedeelte en bij de hoogbouw.

Bij de woonzorgvoorziening kan alleen of samen met een partner zelfstandig gewoond woorden. Naar verwachting worden de nieuwe zorgappartementen in oktober opgeleverd. De nieuwbouw bestaat uit 22 afgebouwde appartementen, 16 appartementen die casco worden opgeleverd en zeven zorghotelstudio’s.

Geïnteresseerden kunnen de nieuwe woningen vrijdag 8 september tussen 13.30 uur en 16.00 uur bezichtigen of de brochure inzien.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiden Maatschappij

Laatste Nieuws

Woning Maasstraat door burgemeester gesloten

18 oktober 2026

PRO Leiden viert fusie

18 oktober 2026

Wetenschapper Michiel van Elk onderzoekt effecten psychedelica

18 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×