(Archieffoto: Chris de Waard).

ZZ Leiden gaat basketbalclinics geven aan Leidse brugklassers

Zorg en Zekerheid Leiden Basketball gaat basketbalclinics verzorgen voor alle brugklassen van het Bonaventuracollege en Visser ’t Hooft Lyceum. Het bestuur van de scholen, SCOL, heeft daarvoor een overeenkomst getekend.

“We hebben een paar redenen om partner te worden van Zorg en Zekerheid Leiden”, zegt Frits Hoekstra, voorzitter van SCOL. “We willen onze leerlingen stimuleren om gezond te leven en veel te bewegen. De clinics van ZZ Leiden laten onze leerlingen tijdens gymlessen ervaren hoe leuk bewegen kan zijn. Het feit dat ze gegeven worden door professionele basketballers maakt het tot een onvergetelijke ervaring. Bovendien is de basis voor Zorg en Zekerheid Leiden 60 jaar geleden gelegd door The Bona Stars, een initiatief van gymdocent Ton Kallenberg van het  Bonaventuracollege, en in Leiden nog steeds een begrip. Ook daarom maken wij graag de verbinding met topsport in Leiden in de vorm van deze overeenkomst.”

Leiden Sport


Studio
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

×