Op de plek van voormalige basisschool Corbulo komt Bloemenvelde.

Zoeterwoude en ontwikkelaar eens over Bloemenvelde

Chrétien Mommers (directeur-bestuurder Rijnhart Wonen) en Ton de Gans (wethouder gemeente Zoeterwoude) tekenden donderdag een overeenkomst voor de ontwikkeling van 27 sociale huurwoningen op de voormalige locaties Corbulo en kinderopvang SKZ.

De gemeente en Rijnhart Wonen zijn het eens over de bouw van 9 eengezinswoningen, 6 benedenwoningen en 12 bovenwoningen. Zij richten zich hierbij op: starters, senioren en gezinnen.

Natuurinclusief bouwen
Bij het plan Bloemenvelde is natuurinclusief bouwen een belangrijk uitgangspunt. De schuren krijgen groene daken en er komen vleermuiskasten. De bouw zal starten in april 2020. Naar verwachting worden de woningen eind 2020 opgeleverd.

Bredere ontwikkeling
Het project Bloemenvelde maakt onderdeel uit van een bredere ontwikkeling in Zoeterwoude-Dorp. Ook op de andere vrijgekomen schoollocaties worden straks woningen gebouwd. Op de website www.samenontwikkelen.nu kunnen inwoners terecht voor meer informatie over deze projecten.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Zoeterwoude

Laatste Nieuws

Twee gewonden bij steekpartij op kermis

4 oktober 2026

Kijk terug: Herdenkingsdienst Pieterskerk

3 oktober 2026

Soroptimisten brengen jaarlijks eerbetoon aan Magdalena Moons

3 oktober 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×