(Foto's: Chris de Waard)

Tweede stakingsweek: AH supermarkten steeds leger

Langzaam maar zeker raken de filialen van Albert Heijn door hun voorraden heen. Dat resulteert in steeds meer lege vakken. Vooral versproducten zijn nauwelijks meer te krijgen bij de supermarktketen die te maken heeft met een langdurige staking in de distributiecentra van waaruit de winkels moeten worden bevoorraad.

Onder leiding van vakbond FNV eisen de werknemers een loonsverhoging van tien procent en betere arbeidsvoorwaarden. AH wil vooralsnog niet verder gaan dan acht procent.

De stakingen in de distributiecentra gaan naar verwachting nog wel even door. In elk geval wordt er de komende dagen nog niet gewerkt bij de distributielocaties in Geldermalsen, Pijnacker, Tilburg, Zaandam en Zwolle.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Economie Leiden Maatschappij Regio

Laatste Nieuws

Welke fotograaf legt 'Pracht van de Nacht' het mooiste vast

13 oktober 2026

Politie oefent met knalpatronen in Zilverfabriek

12 oktober 2026

Van Belgische muziekschool naar Leidse jazzpodia

12 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×