(Foto: Stichting De Noordzee)

Opruimactie strand Wassenaar-Katwijk op 12 augustus

Vrijwilligers gaan op zaterdag 12 augustus het strand tussen Wassenaar en Katwijk opruimen. Dat gebeurt tijdens de tiende Boskalis Beach Cleanup Tour van Stichting De Noordzee.

De Boskalis Beach Cleanup Tour heeft als doel om in eerste helft van augustus de héle Noordzeekust van afval te ontdoen. Dat gebeurt samen met duizenden vrijwilligers en in dertig etappes, waarvan die van Wassenaar/Katwijk er een is.

“De etappe op 12 augustus begint om 10.00 uur in strandpaviljoen Sport in Wassenaar. Om 10.30 uur gaan we met de bus naar de locatie waarvandaan we gaan schoonmaken”, aldus de organisatie. “We lopen over het strand terug naar de startlocatie en ruimen al het afval op dat we tegenkomen.” Wie wil meedoen, moet zich volgens Stichting De Noordzee snel aanmelden omdat er maar beperkt plek is. De stichting is de enige onafhankelijke natuur-en milieuorganisatie die zich inzet voor een schone en gezonde Noordzee.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Duurzaamheid Maatschappij Regio Wassenaar

Laatste Nieuws

Rode Kruis-rommelmarkt in Voorschoten sluit eind oktober

20 oktober 2026

Onderzoek naar brand Vlietweg bemoeilijkt door bluswerkzaamheden

19 oktober 2026

ZZ Leiden Dames doorbreekt reeks nederlagen

19 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×