(Foto's: Chris de Waard)

Madaq opent 'smaakboutique' in Donkersteeg

Madaq opent binnenkort vier nieuwe winkels, waarvan eentje in Leiden. De drie andere nieuwe winkels komen in Rotterdam, Zwolle en Arnhem. Met de nieuwe openingen komt het totale winkelbestand van de keten die zichzelf omschrijft als ‘smaakboutique’ uit op twaalf. Dat meldt het platform Retailtrends.nl.

Madaq begon met het verkopen van chocoladebonbons. Inmiddels kunnen consumenten er ook terecht voor ijs, macarons, matcha en crumble. De keten wil dit jaar nog doorgroeien naar vijftien winkels. Eind vorig jaar waren dat er nog maar drie.

Het is de bedoeling dat de winkel in Leiden begin september de deuren opent. Dat gebeurt dan in de Donkersteeg in het monumentale hoekpand waar tot oktober vorig jaar Siebel Juweliers was gevestigd. Dat bedrijf verhuisde toen naar de Haarlemmerstraat.

Advertentie

Economie Leiden


Sleutelstad Media
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×