(Foto: Rijkswaterstaat)

A44 richting Amsterdam langer dicht door werkzaamheden

De afsluiting van de A44 richting Amsterdam, van afrit Noordwijkerhout tot knooppunt Burgerveen, duurt twee dagen langer dan gepland. In de oorspronkelijk planning zou de A44 woensdag weer open gaan voor het verkeer. Door de vertraging wordt dat nu vrijdag 3 juli.

De geplande afsluiting van de A44 richting Den Haag van donderdag tot en met zaterdag blijft ongewijzigd.

Veiligheid
Tijdens de afsluitingen van de A44 vernieuwt Rijkswaterstaat het Lisserwegviaduct in de A44 bij de aansluiting Oude Wetering. “Het extreem warme weer zorgt er voor dat we de planning moeten aanpassen”, zegt een woordvoerder. “En dit heeft  alles te maken met het welzijn en de veiligheid van de mensen die het werk uitvoeren.”

De A44 is op de volgende momenten afgesloten:
Richting Amsterdam: vrijdag 19 juni tot vrijdag 3 juli 06.00 uur, van afrit Noordwijkerhout (3) tot knooppunt Burgerveen.
Richting Den Haag: donderdag 2 juli 21.00 tot zaterdag 4 juli 09.00 uur, van knooppunt Burgerveen tot afrit Kaag (2).

Tijdens de afsluitingen wordt het verkeer omgeleid.
Doorgaand verkeer gaat via de Corbulotunnel (N434) en de A4
Regionaal en lokaal verkeer rijdt via de N208 en de N207

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Leiden Maatschappij Regio Code Rood

Laatste Nieuws

Thijs Vos: 'Nieuwe college zet vooral beleid van PRO en CDA voort'

6 oktober 2026

Garagebox Hyacinthstraat gesloten na vondst GHB

6 oktober 2026

Leidse boomambassadeur houdt pleidooi voor Utrechtse 'Boom van het Jaar'

6 oktober 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×