C&A opent over enkele weken de nieuwe winkel in het voormalige V&D-pand. (Foto's: Chris de Waard)

C&A opent 20 januari in voormalig V&D-pand

De nieuwe winkel van C&A op de begane grond van het voormalige warenhuispand tussen de Aalmarkt en de Breestraat opent op zaterdag 20 januari de deuren. Dat heeft het grootwinkelbedrijf bekend gemaakt.

De nieuwe winkel van C&A gaat een flink deel van de begane grond beslaan. “Maar er blijft ook nog ruimte over voor enkele kleinere huurders”, laat pandeigenaar Alexander van Nimwegen weten. “En we zijn ook in gesprek met enkele partijen voor de andere etages.”

Cotton Club
Het C&A-pand aan de Haarlemmerstraat wordt de komende tijd verbouwd tot twee winkels. Een daarvan is The Sting die in februari de Breestraat verlaat voor een kleinere winkelruimte aan de Haarlemmerstraat. In de andere helft van het oude C&A-pand komt een formule die tot nu toe niet in Leiden was vertegenwoordigd. Het gaat om damesmodezaak Cotton Club.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Economie Leiden C&A en The Sting verhuizen

Laatste Nieuws

ZZ Leiden Basketbal stelt Schaftenaar aan als general manager

5 oktober 2026

Maand van de Leidse film keert terug in De Stadskamer

5 oktober 2026

ZZ Leiden dames komt na late inhaalrace tekort tegen Orange Lions Academy

5 oktober 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×