Op de plek waar het ooit allemaal begon vindt van 13 tot en met 15 juni een nieuw foodtrucfestival plaats: Bourgondisch Leiden strijkt dan drie dagen neer op het Pieterskerkhof.
Niet alleen vonden de eerste edities van Leiden Culinair daar plaats, maar later ook de eerste paar keer Rrrollend Leiden. Nadat Rrrollend was landelijk was uitgerold, werd het enkele jaren geleden, na de coronapandemie, door Trudy Kwik verkocht. De nieuwe eigenaar hield het echter al na enkele edities voor gezien en dus waren de foodtrucs vorig jaar zomer definitief uitgerold.
Omdat het bloed kruipt waar het niet gaan kan, komt Kwik nu toch weer met een nieuw foodtrucfestival: Bourgondisch Leiden. Het moet dé plek worden om samen met vrienden lokale smaken te ontdekken en te genieten van heerlijk eten”, zo belooft ze. Wat er verder allemaal op het menu staat wil ze nog niet kwijt. Wel dat half maart de ticketverkoop start.
Economie LeidenSleutelstad Media
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden
E-mail
redactie@sleutelstad.nl
Telefoon Redactie
071 - 5235907