Voor recreatie hoef je niet ver te reizen, aldus de burgemeester. (Foto: Tjarda Struik)

Burgemeester Struik: 'Leiderdorp is dé zomerbestemming van 2025'

Als het aan de Leiderdorpse burgemeester Tjarda Struik ligt gaat men dit jaar niet naar Zuid-Europa, maar lekker naar Leiderdorp. In een video op social media prijst de burgemeester het dorp aan als ‘de zomerbestemming van 2025.’

Voor recreatie hoef je niet ver te reizen, aldus de burgemeester. In Leiderdorp kan je ook een ijsje krijgen én hoef je er niet lang op te wachten. In plaats van een Italiaans meer, kan je ook suppen op de Vadedoplas. Hardlopen hoeft niet bij de marathon van New York, maar kan net zo goed door de Leiderdorpse polders.

Je kan natuurlijk de drukte van Venetië of Kinderdijk tegemoet gaan, maar ook Leiderdorp heeft water, en molens. “Ik zou het dus wel weten”, aldus Struik.

Advertentie

Economie Leiderdorp Link in Bio Maatschappij


Sleutelstad Media
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×