(Foto: Wikimedia Commons)

Backwerk Leiden Centraal wordt Bakker Bart

Broodjeswinkel Backwerk op Leiden Centraal wordt over een paar maanden omgebouwd naar een Bakker Bart To Go. Bakker Bart neemt veertien vestigingen van Backwerk op stations over. De nieuwe zaak opent medio januari.

Het is het vierde broodjesconcept in een paar jaar in de winkelruimte. Oorspronkelijk zat De Broodzaak er, in 2019 kwam Treck, om in 2022 vervangen te worden door Backwerk. Ook Backwerk vertrekt nu dus weer, voor Bakker Bart.

Update
Er zijn momenteel 21 vestigingen van Backwerk op stations in Nederland. De winkels die niet door Bart worden overgenomen, sluiten de deuren.

In eerste instantie verandert er niet veel aan de inrichting van de winkels, maar op een gegeven moment gaat de winkel enige tijd dicht voor een volledige update van het interieur. Dan moeten er ook zelfscankassa’s komen.

Advertentie

Economie Leiden


Sleutelstad Media
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×