(Foto: RijnlandRoute)

Heiwerkzaamheden Lammebrug: tien dagen overlast in de buurt

Bij de oude en de nieuwe Lammebrug worden vanaf 5 mei heiwerkzaamheden uitgevoerd. Deze duren naar verwachting tien werkdagen. Het heien gebeurt op doordeweekse dagen tussen 08.00 en 17.00 uur en kan in de omgeving goed hoorbaar zijn.

Er wordt gewerkt met geprefabriceerde betonnen heipalen. Op de bouwplaats worden die met een heimachine de grond ingebracht. De palen zijn de basis voor de ‘basculekelder’. Dat is de technische ruimte onder de brug die ervoor zorgt dat de brug opent en sluit.

Trillend
Tegelijkertijd worden op verschillende plekken damwanden aangebracht rond de Trekvlietbrug en de Lammebrug. Een deel van de damwanden moet trillend worden aangebracht. Ook dit kan in de omgeving goed hoorbaar zijn.

Op de overzichtsfoto van het Lammebruggebied is de oude basculekelder links op de foto te zien. Daarvan moet nog een deel van de wanden en de vloer worden gesloopt. Rechts op de foto is de bouwkuip voor de nieuwe basculekelder te zien. In deze bouwkuip worden de heiwerkzaamheden vanaf 5 mei uitgevoerd.

Leiden Maatschappij RijnlandRoute


Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×