Oud-(wijk)wethouder Jan-Jaap de Haan opende vrijdagavond Galerie Tuinstaal. Aansluitend nam wethouder Strijk een glossy van de gezamenlijke winkeliers in ontvangst. (Foto's: Chris de Waard en J.P. kranenburg).

Cultureel feestje in etalages Herenstraat

Galerie Tuinstaal, de naam is een samenvoeging van Tuinstad-Staalwijk, is vrijdagavond officieel geopend door oud-wethouder Jan-Jaap de Haan van cultuur. Geen pand met kunst, maar kunstwerken door de hele Herenstraat. In elke etalage. Zijn opvolger, wethouder Robert Strijk, heeft niet alleen cultuur in de portefeuille, maar ook economie. Met die pet op nam aansluitend een glossy in ontvangst die de winkeliers van de Doezastraat en de Herenstraat gezamenlijk hebben laten maken.

Chris de Waard sprak bij de opening achtereenvolgens met Christiaan van Minnen van de Herenstraatwinkeliers, oud-wethouder Jan-Jaap de Haan, wethouder Robert Strijk en Ferry Rigault die een van de drijvende krachten is achter de galerie.

De kunstwerken blijven tot eind van de maand in de etalages hangen. Op de maandagavonden zijn er bijeenkomsten in de Buurt Ontmoetings Plek (BOP) aan de Herenstraat 61.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Cultuur Economie Leiden Politiek herenstraat retailvisie

Laatste Nieuws

A4 in beide richtingen dicht wegens autobrand

4 november 2026

Tweede explosie 5 Meilaan: politie onderzoekt mogelijke link

4 november 2026

Optuigers gezocht voor actie 'Kerstboom zoekt thuis'

4 november 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×