(Foto: gemeente Leiden).

Gemeente Leiden plaatst openbare wc's voor winkelend publiek en wandelaars

Mensen met hoge nood kunnen vanaf afgelopen zaterdag terecht op de openbare toiletunit in het centrum van Leiden. Op de Aalmarkt ter hoogte van de Catharinabrug heeft de gemeente tijdelijk vier openbare wc’s geplaatst. Door de sluiting van horecagelegenheden kwamen mensen met een ‘kleine blaas’ in de problemen tijdens het winkelen of een rondje Singelpark.

De toiletunit is geopend tijdens winkeltijden. De wc’s zijn gratis toegankelijk en worden volgens de gemeente regelmatig schoongemaakt. Ze blijven beschikbaar zolang de horecasluiting in verband met de coronamaatregelen duurt.

‘Singelparkwandelaars’ hebben een extra plasoptie: Sportschool L.K.V. de Spartaan aan Groenesteeg 107 heeft tijdelijk haar toiletten beschikbaar gesteld voor wandelaars van de Singelparkroute. Deze toiletten zijn dagelijks geopend van 9.00 tot 17.00 uur (op zondag tot 13.00 uur). Ook dit geldt zolang de horecasluiting duurt.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Leiden Openbare Toiletten Leiden

Laatste Nieuws

Burgemeester van Zoeterwoude Carla Breuer: 'Ik blijf zo lang als Zoeterwoude mij nodig heeft'

7 oktober 2026

Elke dag dierendag: kom kijken op 10 oktober in het dierenasiel

7 oktober 2026

Thijs Vos: 'Nieuwe college zet vooral beleid van PRO en CDA voort'

6 oktober 2026


Advertentie

Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×