Wethouder Hessing opende het vernieuwde parkeerterrein aan de Haagweg. (Foto's: Chris de Waard).

Parkeerterrein Haagweg feestelijk heropend

Gesloten is het nooit geweest, maar er is wel veel veranderd op het parkeerterrein van de Stichting Stadsparkeerplan Leiden aan de Haagweg. Woensdagmiddag werd het terrein daarom toch ‘heropend’ door D66-wethouder Ruud Hessing van verkeer. Symbolisch trok hij directeur Chris Verplancke over de streep van het gemoderniseerde parkeerterrein waar de kaartjes sinds vandaag uit de automaat komen. Ook is het hele terrein nu netjes bestraat.

Hessing en Verplancke konden het niet meteen eens worden wie nou wie in de bolderkar het terrein op zou trekken. “Wie moet nou eigenlijk wie over de streep trekken als het om parkeren in Leiden gaat?,” vroegen de twee zich hardop af. De conclusie was snel getrokken. Stadsparkeerplan en gemeente hebben elkaar keihard nodig om het parkeerimago van Leiden verder te verbeteren.

Een nieuwe stap in de goede richting heeft het Stadsparkeerplan woensdag gemaakt met de in gebruik stelling van betaalautomaten op het parkeerterrein. De besparing die dat oplevert, wordt direct gestoken in meer service voor de parkeerders. De gratis busjes rijden voortaan langer heen en weer naar het centrum, nl. van 06.30 uur tot 02.00 uur.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiden Stadsparkeerplan

Laatste Nieuws

Vrouw op de fiets in Oegstgeest geschept door auto

27 oktober 2026

Burgemeester De Lange preekt over omzien naar elkaar

27 oktober 2026

Tandartsteams helpen patiënten gratis tijdens Leidse mondzorgdag

27 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×