Ruim voldoende handtekeningen: referendum Roomburgerpark gaat door

Voor het referendumverzoek over de herinrichting van het Roomburgerpark zijn in totaal 5.848 geldige ondersteuningsverklaringen binnengekomen. Dat betekent dat het benodigde aantal van 5.000 ondersteuningsverklaringen ruim binnen de hiervoor gestelde termijn is behaald. Het referendumverzoek gaat nu de volgende fase in. Op 28 januari neemt de Leidse gemeenteraad een besluit over het vervolgtraject.

Chris de Waard in gesprek met initiatiefnemer Jeroen Birnie van het referendum over de herinrichting van het Roomburgerpark.

Omdat het aantal benodigde ondersteuningsverklaringen inmiddels is behaald, is het niet meer mogelijk om een verklaring in te leveren. Binnenkort komt de gemeente met informatie over de mogelijkheid voor belanghebbenden om subsidie aan te vragen voor campagneactiviteiten.

Chris de Waard in gesprek met voorzitter Bas Pietersen van de Leidse Hockeyclub Roomburg over de herinrichting van het Roomburgerpark.

Heb je een tip of beeldmateriaal? Stuur ons een bericht op WhatsApp via 06 141 50 700.
Advertentie

Leiden Maatschappij Herinrichtingsplan Roomburgerpark

Laatste Nieuws

Wateroverlast bij Dirk in Voorschoten

28 oktober 2026

Brandweer met spoed uitgerukt vanaf markt Leiden naar Oud Ade

28 oktober 2026

Leids onderzoek onthult: Romeinse soldaat gruwelijk vermoord

28 oktober 2026


Nieuwsbrief

Iedere dag rond het middaguur het laatste nieuws van Sleutelstad? Meld je aan voor de nieuwsbrief!




Sleutelstad
Middelstegracht 87A
2312 TT Leiden

E-mail
redactie@sleutelstad.nl

Telefoon Redactie
071 - 5235907

Privacy Policy

×